Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur kosovare. Kaltrina Mikushnica u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është një personazh shumë i pëlqyer për publikun, përjcell ORAinfo. Në postimin e fundit, ajo ka publikuar […] Lista e ardhacakëve - Skënderaj; Burimet Kaltrina Mikushnica Merovci-n e njihni të gjithë. 3 Followers, 0 Following, 0 Posts - See Instagram photos and videos from Kaltrina (@kaltrinamikushnica) Sa herë e hapni programin e mëngjesit në T7 do... Unë ju solla në jetë po në të vërtetë ju më dhatë jetë mua. S’thonë kot : Dardha pik nën dardhë./infokosova (Video) 21:10 13/04/2019 "Po ke ashtu hajde merre, se ke të bësh me…" (Video) 20:51 13/04/2019. Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet Sot ajo ka publikuar një foto në… Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo. Etimologjia e toponimit Mikushnicë është me prejardhjen arumune, prej një kohë në të kaluarën kur arumunët jetonin në atë trevë.. Shih dhe këtë. Lajmin e ëmbël re bëri vetë të ditur Kaltrina në ‘Instagram’, duke publikuar një foto nga salla e operacionit, ku shfaqet pranë së bijës së porsalindur, Mara. Së fundmi ajo ka postuar një foto të një gruaje të punësuar dhe gruaje amvise duke u kujdesur për fëmijën. Kurti: Ose mbi 80 vota në kuti për Vjosa Osmanin, ose mbi 500 mijë vota në kuti për LVV-në! Disa prej tyre, shpesh edhe mjaft të preferuar për publikun, u kanë dhënë fund historive të tyre të dashurisë. Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica, ishte një ditë më parë e ftuar në emisionin "Ftesë në 5". Gjeografia. Por pas ndarjeve këto vajza u rikthyen në Para pak muajve ajo lindi vajzën e dytë e që e ka quajtur Mara. Bëhet fjalë për Kaltrina Mikushnica, e cila gjatë ditës së sotme është bërë nënë për herë të dytë. Gjatë bisedës, bukuroshja zbuloi se si po e kalon këtë kohë që … Kaltrina Mikushnica: Hera e parë që jam bërë nënë më është dukur si ëndërr (Video) 18:00 09/05/2019. Në një video të postuar në instastory, Kaltrina shihet duke kënduar së bashku me nënën e saj, shkruan infokosova “Sheqeri im”, ishte kënga dhe mbishkrimi i Kaltrinës në video, dukë e përcjellë këngën nëna e saj aq ëmbël. Moderatorja Kaltrina Mikushnica, është mjaftë e dashur për publikun shqiptarë. Ajo poston shumë foto dhe video nga përditëshmëria si nënë. Të dyja këto procese i ka cilësuar si punë të […] Moderatorja Kaltrina Mikushnica tek ne është mjaft e dashur dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ia ke thënë mamit herën tënde të parë? Tani ata janë sërish single, sërish në kërkim të lumturisë. Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës. Disa kanë qenë lidhje të gjata, disa fejesa e disa të tjerë kanë qenë të martuar.